Bitcoin a Kryptomeny – ako začať

Komplexný SPRIEVODCA ŤAŽBOU pre Začiatočníka

ASIC? GPU? HDD miner? Prenájom? Aké sú ZISKY? Ceny Minerov?

Oplatí sa Vôbec Ťažiť? Kde, Ako Začať? Ako Postupovať?

VŠETKO o MININGU. Komplet Všetko! 130€  70€

15x Prečo Neinvestovať ANI CENT+15x Prečo sa to Fakt Oplatí.
Nečakané závery zo 4 rokov investovania.

CENNÍK Minerov: GPU / ASIC/ HDD miner + Prenájom + Housing

Bitcoin a Kryptomeny – Ako Začať ✅ Zarábať na Technológii Budúcnosti?

O fenoméne zvanom Bitcoin si už určite počul. Ak ťa táto téma zaujala, no 🤔nevieš čo to vlastne Bitcoin a technológia Blockchain sú, ako fungujú, ako s nimi obchodovať a ✅začať zarábať, si na správnom mieste. Nižšie sa dozvieš všetko, čo začiatočník potrebuje pre zarábanie na kryptomenách vedieť od A po Z.

PS: Vedel si, že  …. Ak by si investoval 1 € do Bitcoinu v roku 2009, dnes by si mal zarobené 900 000€?

Čo sú Kryptomeny a Prečo Zmeníš Názor?

Bitcoin a banky ✅ Prečo na kryptomeny zmeníš názorKryptomeny sú digitálne meny založené na kryptografii (šifrovacie metódy). Prvou a najpopulárnejšou kryptomenou je Bitcoin, ktorý vznikol v roku 2009, ako reakcia na svetovú finančnú krízu a neschopnosť bankového sektora. Kryptomeny totiž fungujú na opačných princípoch ako banky.

Kryptomeny sú anonymné, 100% bezpečné, nemožno ich nijako sfalšovať ale hlavne sú decentralizované. To znamená, že ich neovláda žiadna firma či centrálna inštitúcia.

ℹ Keď čítaš tento článok, možno ťa zaujíma:

Oplatí sa Začať? Kruté Závery zo 4 Rokoch Investovania:

15x Prečo do Bitcoinu Neinvestovať Ani Cent

+ 15x Prečo sa to Oplatí.

 

PS: Vďaka týmto informáciám možno nakoniec neinvestuješ!

 

Apple, Amazon, Google, Microsoft, BMW, MasterCard, Samsung, či NASA

… ako presne a prečo využívajú Kryptomeny?

 

Na krypto-oddeleniach dnes vo firmách po celom svete pracuje cez 285 000 ľudí.

Plat? Od 50€ / hodinu (EU).

 

A najväčší “krypto-zamestnávateľ” na svete? Gigant IBM.

A na 7. mieste s najvyšším počtom “krypto-zamestnancov” je JP Morgan (druhá najväčšia banka na svete) 🙂

 

▶ 2020: Technológia Kryptomien je Najrýchlejšie Rastúcim Priemyslom

Nie len rýchlo-rastúca Hodnota.

Bitcoin - rastúca hodnota kryptomenyKeďže v médiách sú ale kryptomeny vykresľované len ako virtuálne meny s rýchlo-rastúcou hodnotou, väčšinu ľudí zaujme práve ich stúpajúca cena a slušný zárobok. Digitálne meny ale ani zďaleka nie sú len o tom.

Kryptomeny a technológia Blockchain, na ktorej základoch je postavená každá jedna kryptomena majú ďaleko hlbšie korene. To, čo skutočne kryptomeny sú a aké je ich skutočné pozadie ti vysvetlím na reálnom príklade, ktorý sa žiaľ deje nie len na Slovensku. A práve technológia Blockchain prináša riešenie.

Banky, 48 hodín a Poplatok Neuveriteľných 294%

Banky a poplatok 294% za transakciuBanky sú súkromné firmy, ktorých jediným cieľom je dosahovať zisk a teda zarábať na poplatkoch a úrokoch, ktoré si účtujú. Na nasledujúcom príklade pochopíš rozdiel medzi bankami a kryptomenami.

Pri zasielaní transakcie vo výške 26€ z banky na Slovensku do banky v Maďarsku, si nemenovaná banka zaúčtovala tieto poplatky:

 • 10€ za vykonanie medzinárodného prevodu
 • 50€ za urgentný prevod (2 dni)
 • 16,60 € za potvrdenie o transakcii.
Suma sumárum, ak chceš zaslať 26€ cez banku, mimo Slovenska, priprav si ďalších 76,6 € za poplatky, na ktorých banka zarába.

Kryptomeny Prinášajú Riešenie

Rýchlosť transakcie Kryptomenami a bankou1

Inflácia, morálny hazard, rizikové operácie, neobmedzené tlačenie peňazí. Aj toto spôsobilo finančnú krízu v roku 2008.

A presne proti tomu kryptomeny bojujú. Pomocou kryptomien dokážeš zaslať neobmedzené množstvo peňazí z akejkoľvek krajiny, kľudne aj na koniec sveta do toho najzaostalejšieho štátu, pričom tvoja platba bude spracovaná za neuveriteľných 2 – 30 sekúnd s poplatkom menej ako 0,003€ (kryptomeny ako Ripple, EOS, Ziliqa..)

Toto je skutočná sila kryptomien! Bitcoin teda ani zďaleka nie je len o stúpajúcej cene, na ktorej sa dá zarobiť. Bitcoin je technológia, ktorá už dnes pomáha miliónom ľudom na svete.

ℹ Keď čítaš tento článok, možno ťa zaujme:

Chceš začať, no je to pre teba všetko také nové? Nechceš sa popáliť?

Nevieš, či sú kryptomeny pre teba? Či to budeš chápať, stíhať, zvládať? Či to vôbec zarába?

 

Čo tak VYSKÚŠAŤ si to najprv „NANEČISTO“ s 1 Eurom?

▪ Kde Nakúpiš Bitcoin už za 1€? Kde bezpečne uložíš? Ako založíš peňaženku?

▪ Presné NÁVODY Krok-za-Krokom 👇

Ako Zarobiť na Poklese Ceny Bitcoinu?

Ako pri Poklese Bitcoinu kľudne aj o o 99%, prerobiť len 10% peňazí?

Ako na Pohybe Ceny o 5% Zarobiť 25%? 👇

Bitcoin – Ako Začať? Najprv, čím si Prechádza Každý Začiatočník.

Klamali by sme, ak by sme tvrdili, že začať s kryptomenami je úplne jednoduché.

S kryptomenami len začínaš. Si začiatočník. Spomeň si keď si začínal so šoférovaním, posilkou, podnikaním, či hocilen varením. Aké boli začiatky? Boli tam chyby? Alebo si hneď na prvýkrát spravil všetko správne? Ak pri investovaní urobíš chyby, je možné, že prerobíš?

Zo skúsenosti vieme, že potrebuješ vedieť a naštudovať si desiatky vecí …

Ako teda Začať? Nie je to ta jednoduché.

 • Kde a vôbec ako si založiť peňaženku?
 • Kde nakúpiš kryptomeny s vkladom menším než 500€?
 • Kde nakúpiš bez poplatkov?
 • Kde bezpečne uložíš?
 • Ako zabezpečiť účet pomocou 2FA – ochrana pred hackermi?
 • Ako neprerobiť na chybách pri zasielaní kryptomien?

Jedinečné Private Key, Public Key? Stratégie, ako úspešne obchodovať? Ako predpovedať cenu Bitcoinu? Aké kryptomeny nakúpiť? Či, ako sa nenechať nachytať lákavými podvodmi – napr. PUMP-&-DUMP. Napokon, vedel si, že… 

Bitcoin a ťažké začiatky1

 • … 9 z 10 búrz si účtuje poplatky až 4-9%? Okrem poplatku za nákup, poznáš aj nejaké iné? Skryté poplatky vo forme horšieho kurzu, ceznočné poplatky či komisie? Vedel si o nich? Ak nie, je možné, že by si ich preto na burze zaplatil?

Aký nárast kryptomien očakávaš? 5x, 10x, 20x? Je možné, že tvojich 50€ na poplatkoch dnes by mohlo mať 2 roky hodnotu 250€, 500€, 1 000€? Tvoj ušlý zisk.

 • … väčšina búrz neakceptuje vklady bankovým prevodom? Ako tam vložíš peniaze?
 • … na burzách často dochádza k hacknutiam a odcudzeniu mincí? Ako si uložíš kryptomeny tak, aby ti ich neukradli? Ako si správne a bezpečne uložíš seed kódy? Vieš, čo to je? Ak nie, je možné, že aj ty urobíš chybu a vykradnú ti účet? Je možné, že po 2 rokoch sa tešiť zo zisku pár tisíc eur, no potom zistíš, že ti hackli účet? Kvôli tak malej chybe zpred 2 rokov.
 • … existuje až 6 spôsobov ako kúpiť / predať kryptomeny? Myslíš, že všetky sa oplatia? Všetky sú bezpečné? Alebo myslíš, že sú tu aj podvodníci a burzy bez licencie? Ako to rozoznáš? Ak to nevieš, je možné, že sa registruješ na burze, ktorá po pol roku krachne alebo ti nevyplatí vklad a ty prerobíš?
 • … 65% investorov už pri transakciách urobilo školácku chybu, kvôli ktorej dochádza k strate 100% zasielaných mincí kryptomeny? Vieš aká to je? Ak nie, je možné, že ju zopakuješ aj ty? Je možné, že kvôli tomu prerobíš peniaze? Zopár desiatok, stoviek, či tisícov eur?
 • 91% začínajúcich obchodníkov pri obchodovaní prerobí peniaze? Máš presné stratégie, Risk a Money Management, nastavené ciele, kedy presne nakúpiť, kedy presne predať, ktoré kryptomeny, tak aby si zarobil? Bolo by dobré ich mať? Mohlo by ti to zarobiť viac?
 • … na trhu existuje cez 2 700 kryptomien? Myslíš, že všetky v histórii rástli? Že všetky budú rásť? Ktoré sú tie správne? Ak to nevieš, je možné, že nakúpiš tie nesprávne a prerobíš? Ak by si vedel o tých správnych, mohol by si vďaka tomu zarobiť viac? 2x, 5x, 10x viac?
 • … existuje spôsob ako zarábať denne aj niekoľko percent absolútne bez rizika? Mohla by ti táto metóda pomôcť? Mohla by ti zarobiť? Mohla by ti zarábať ďalších 5 rokov? 10 rokov?

Ako sa týmto chybám vyhnúť? Ukážeme ti to.

Alebo sa chceš poučiť na vlastných chybách? Aj to je cesta. Môžeš si nakúpiť Bitcoin už od 1€. Veľa nezarobíš, no hlavne nič neriskuješ. Získaš ale cenné skúsenosti a poučíš sa z chýb, ktoré ťa budú stáť maximálne 1€.

 

Ak sa rozhodneš začať dolovať kryptomeny, je tu zas rada technických ukazovateľov ako Difficulty, Hashrate, Mining Pool, Algoritmus. Vieš, čo to je? Ako to funguje? Aký spôsob ťažby vôbec sa oplatí? Oplatí sa vôbec ťažiť alebo radšej nakúpiť?

Ak urobíš chybu pri futbale, dostaneš gól… Toto je ale investovanie. Urobiť chybu znamená prerobiť peniaze.

 

Ako teda začať bez chýb?

 • Bolo by dobré nehrať sa, neskúšať, a neučiť sa z vlastných chybách? Bolo by dobré vedieť o všetkých tých chybách už vopred, vyhnúť sa im a ušetriť?
 • Bolo by dobré vedieť ako presne začať, kam sa registrovať, ako neplatiť poplatky, ktoré kryptomeny presne nakúpiť, ako ich bezpečne uložiť …

Jednoducho robiť už len to, čo funguje a čo zarába peniaze? Pomohlo by ti to? Ušetril by si? Prípadne zarobil viac? Ak áno, čítaj ďalej.

 

3 Mesiace Sklamania a Strata 435€. Aj keď Kryptomeny Rástli.

V roku 2016, keď sme s kryptomenami začínali my, žiadne internetové zdroje neexistovali, žiadne diskusie, články, ani kurzy ako to robiť a ako to “s kryptomenami nespackať.”

Aj preto výsledkom, po prvých 3 mesiacoch nášho pôsobenia v kryptosvete, bola strata 435€ ..

 • Na poplatkoch (nakupovali sme na predražených burzách)
 • Stratených kryptomenách (lebo sme nesprávne odoslali platbu v krypte)
 • Na nerozvážnych obchodoch na burze
 • Na nesprávne uložených kryptomenách (vykradli nám účet)

Za tieto Hlúpe Začiatočnícke Chyby sme zaplatili 435€. Aj keď Bitcoin za ten čas narástol o približne 60%.

Ako sa týmto chybám vyhnúť a ušetriť stovky eur? KryptoKurz pre Začiatočníkov. Zaplatíš 30€ za informácie, ktoré ti ušetria stovky eur.

 

KryptoKurz pre Začiatočníkov

A presne kvôli týmto zkazeným začiatkom v kryptomenách, sme sa rozhodli pomôcť všetkým, ktorý pri štarte stojíte pred týmito nástrahami. Pretože už Vieme, že rovnaké chyby robí 9 z 10 začiatočníkov.

Chyby, ktoré robí 9 z 10 začiatočníkov, ty už opakovať nemusíš.

Riešenie, ako si dokážeš pomôcť, doslova preskočiť prvé mesiace zisťovania, hľadania informácii a ako sa v priebehu pár hodín posunúť o 5 levelov vyššie, máš na dosah ruky doslova za drobné.

KryptoKurz pre začiatočníkov ťa prevedie od úplného začiatku krok-po-kroku každým jedným pojmom, informáciami, stratégiami, návodmi a tipmi či radami ako úspešne začať zarábať na kryptomenách – technológii budúcnosti.

Budeš aj ty prerábať na hlúpych začiatočníckych chybách rovnako ako 99% začiatočníkov? Alebo sa poučíš z chýb ostatných?

KryptoKurz - praktické učenie sa ako zarábať na kryptomenách

 

Kurz obsahuje 4 roky naších skúsenosti, stoviek informácii, poznatkov a tipov, ktoré sme o kryptomenách nazbierali.

 • Od presných krok-za-krokov návodov, ako a kde založiť burzu?
 • Kde nakúpiť bez Poplatkov?
 • Ako nakúpiť od 1€?
 • Ako sa Ochrániť pred hackermi?
 • Až po teóriu, Ako vznikajú kryptomeny – ako sa ťažia?
 • Ako sa delia? Prečo vznikli? Význam v ekonomike?
 • .. ale aj to, ktoré kryptomeny sa oplatí nakúpiť s potenciálom rastu 40x do 2 rokov.

 

Ďalej konkrétne chyby, ktoré 9 z 10 začiatočníkov opakuje, a za ktoré sa draho platí. Ty ich už ale robiť nemusíš. Celé to, za naozaj symbolickú cenu. Alebo chceš pokúšať šťastie a ísť naslepo? Čo funguje, čo zarába a čo nie?

ℹ Keď čítaš tento článok, možno ťa zaujíma:

Nedostatok Bitcoinov?

Len 21 milióna BTC mincí?

A 89% už Vyťažených. A Produkciu ešte znížili o Polovicu?

 

Zo 100€ na 18 tisíc Eur za 1 Rok?

Také sú Kryptomeny (video vnútri)

DÔLEŽITÉ!

Asi si hovoríš, že Kryptomeny zvládneš aj sám. Si predsa múdry, šikovný… To ti verím. Aj ja som bol. Na burze ale obchoduješ proti skúseným investorom, ktorí majú za sebou niekoľkoročné skúsenosti. Kto vyhrá, ty bez skúsenosti alebo oni so skúsenosťami?

Čo je natom NAJHORŠIE? Nevieš, čo Nevieš. Neuvedomuješ, aké všetky chyby vôbec môžeš spraviť a koľko ťa to môže stáť, až kým na nich neprerobíš.

Detailne rozpísané Drahé Začiatočnícke CHYBY, ktoré v Kryptomenách väčšina Začiatočníkov OPAKUJE nájdeš nižšie.

KryptoKurz pre Začiatočníkov

Všetko, čo Začiatočník potrebuje pre Skutočné Zarábanie na kryptomenách Vedieť! Bez Drahých Začiatočníckych Chýb!

Aby si nemusel Skúšať a Testovať  a Prerábať! Alebo aby si robil hneď od Začiatku, už len to, čo Funguje, čo je rokmi Overené a to, čo Zarába!

Neskúšaj. Zarábaj.

196 Ľudí už Zarába s Nami 🙂

Čo ťa naučíme? Presný Obsah Kurzu? Garancie? Bonusy? Cena? Recenzie? Všetko 👇

PS: Bitcoin dosiahol len za 2017 rast z investície 1 000€ na 19 987€.

ℹ Keď čítaš tento článok, možno ťa zaujíma:

Kde bude Cena Bitcoinu do konca 2021?

Detailná Analýza POLOPATE

Aká je šanca, že bude rásť? A aká, že klesať? A ako veľmi?

2020: Technológia Kryptomien sa stala najžiadanejšou zručnosťou, ktorú zamestnávatelia od uchádzačov o žiadajú.

A plat? Od 50€ na hodinu (EU).

 

Ako Amazon, Google či  Apple vypláca zamestnancov ale aj zdravotné poistene v Bitcoine?

 

Kryptomeny sú len finančný nástroj, ako investovať do technológie Kryptomien.

A keďže technológia Bitcoinu rastie v ekonomike čoraz viac, preto rastie aj cena Bitcoinu na burze.

„Najlepšia príležitosť nakúpiť Bitcoin bola v deň jeho vzniku. Druhá najlepšia je dnes-práve teraz!“

Expert na Kryptomeny

Ak máš otázky, kontaktuj nás na:

 support@ako-tazit-kryptomeny.sk

 Facebook stránke

 Live Chate