Firma

Ktorý Miner je najlepší? A ktoré nekupovať? Ako ho napojiť? Čo dokúpiť? Aký Internet treba? Čo hluk / chladenie? Kde dostávam zisky? Oplatí sa to vôbec?

15x Prečo do Krypta Neinvestovať ANI CENT +15x Prečo Áno. Závery zo 4 rokov nášho investovania.

Cenník Minerov: GPU / ASIC/ HDD + Prenájom + Housing

O nás:

Sme Najväčší Dodávateľ ASICov

A Najväčší Výrobca GPU a HDD minerov v 🇸🇰🇨🇿 SK-CZ

Na trhu od roku 2015.

Eshop (doména) registrovaná od roku 2017 (Viď TU)

Fakturačné údaje:

MM-PRO GROUP, spol. s r. o.

Malcov 139

Malcov 08606, Slovensko

 

IČO: 53804996

DIČ: 2121497565

IČ DPH: SK2121497565

Bankové spojenie:

IBAN: SK1711000000002944110054

 • Číslo účtu: 2944110054
 • Kód banky: 1100

SWIFT/BIC: TATRSKBX

Názov účtu: MM-PRO GROUP, spol. s r. o.

Adresa účtu: Malcov 139, 08606 Malcov

Názov banky: Tatra banka, a.s.

Adresa banky: Hodžovo námestie 3, 811 06 Bratislava 1

Ďalšie Produkty a služby vám Faktúrujeme aj ako:

Dominik Džamba,

Malcov 139, Malcov 08606,

IČO: 51442990

EBEN LIVE, s.r.o. 

Bátovce 72, Bátovce 93503

IČO: 47317680

ITCA Tech s.r.o.

I. Olbrachta 900/6, Trenčín, 911 01

IČO: 52537765

ITCA S.R.O.

Trenčianska 18, Nové M. n. Váhom, 91501

IČO: 51317303

Osobný odber / stretnutie

Osobný odber minerov či osobné stretnutia / konzultácie na adrese:

 • Malcov 139, 086 06 Malcov, Slovensko
 • (príp. iná lokalita po dohode)
 • Napíš nám vopred a dohodni si presný termín

Časová os Firmy

máj
2015
Prvý nákup Bitcoinu a Prvý rig

Celé to začína presne v posledný májový týždeň 2015, kedy po pár mesiacoch prizerania sa, nakupujeme prvý Bitcoin (pri cene cca 237$). Podnikáme v IT sektore, preto nás nezaujíma ani tak nákup krypta ako ťažba. Hneď nato teda nasleduje zostavenie prvého GPU rigu (pre vlastnú ťažbu).

sep
2015
Prvé Minere pre Klientov

Postupne posúvame info o tom, že nejaký Bitcoin vôbec existuje, aj známym a klientom, a nám postupne prichádzajú prvé objednávky na GPU rigy.

aug
2016
Prvý Unikátny Produkt

Bitcoin sa za posledný rok dostal z cca 240 na 600$ a my sme už dávno v krypto-horúčke. Bitcoin aj naše meno sa dostáva do povedomia a objednávky pribúdajú (len cez odporúčania klientov a zopár inzerátom na Bazoši).

Za tento prvý rok sme zároveň "vychytávame všetky muchy" a zbierame kvatná skúsenosti so zostavovaním GPU rigov. A tie cca po roku pretavujeme do nášho Prvého Oficiálneho Produktu (mimo bežných 6-kartových GPU). Miner jediný svojho druhu - ITCA Dias Enterprise - profi korporátny GPU rig zložený zo 60-GPU kariet. 2-metrová obluda.

dec
2016
Prvé Veľké Zákazky

Bitcoin atakuje cenu 850-900-950$, ľudia to začínajú brať naozaj vážne a my sme snáď jediní na SK, kto minere oficiálne vyrába. Zároveň máme minere aj pre korporátnu klientelu a práve tie nám prinášajú aj prvé veľké zákazky na datacentrá a prípravu prvých mining-kontajnerov (čím drahšie minere, tým väčších investorov prilákaš).

feb
2017
1. Datacentrum - Levice

Spúšťame prvé vlastné datacentrum - Levice. Housing pre zákazníkov aj naše vlastné stroje.

sep
2017
Predaj ASIC minerov

Kryptomeny rastú ako šialené, no my sme stále len pri GPU kartách. Z housingu vidíme, že ľudia vo veľkom nakupujú aj ASIC minere. Tie ťažia síce len zopár coinov (BTC, LTC ..) no no s GPU kartami im nedokážeme konkurovať. Chápeme teda, že tu nám klienti utekajú. Po lete zoznamovania sa s ASICmi a po testovaní dodávateľov, na jeseň spúšťame predaj aj prvých ASIC minerov. Nákupujeme zatiaľ len v EU.

dec
2017
1. Eshop

Koncom roka (presne 25.12.2017) - doslova na vrchole 4. krypto-horúčky, registrujeme doménu ako-tazit-kryptomeny.sk a spúšťame tento eshop.

mar
2019
Expert na Kryptomeny

Spúšťame subdoménu vzdelanie.ako-tazit-kryptomeny.sk. Ide o projekt Expert na Kryptomeny, kde pomáhame úplným nováčikom v krypto svete aj ťažbe. Publikujeme viaceré vzdelávacie kurzy, návody a náučné materiály (platené aj zadarmo). Od vysvetlenia rizík v kryptomenách až po návody na založenie wallet, burzy, mining konzultácie ... 

júl
2020
Čínsky Dodávatelia (ASICi)

V lete 2020, po cca 3-4 krvopotných mesiacoch testovania Čínskych dodávateľov a celého CN trhu, začíname oficiálne spolupracovať priamo s Čínskymi veľko-dodávateľmi ASIC minerov. Namiesto nákup v EU, teda už nakupujeme priamo v CN, čo znamená nižšie ceny pre nás a tým aj klientov. Celý predaj tak posúvame o míľový krok vpred.

okt
2020
EU expanzia - 2. eshop

Po 2 rokoch poklesov a stagnácie krypto opäť rastie, objednávky opäť pribúdajú a my zároveň tak nejako čakáme, že sa zopakuje rok 2017. V októbri preto spúšťame aj zahraničný mining eshop (pre celú EU) a začíname tak s expanziou do zahraničia - www.miner-house.com

nov
2020
2. Datacentrum - Sereď

Spúšťame druhé datacentrum - Sereď. Levice prenechávame už len na housing ASIC minerov do Serede zas smerujeme už len GPU rigy.

feb
2021
Historicky Najvyšší Obrat

Vo februári 2021 dosahujeme historicky najvyšší obrat v predajoch. Februárový mesačný obrat cca 7x prevyšuje obrat za celý rok 2017.

12x Prečo My

#1 Najväčší 🇸🇰🇨🇿 SK-CZ výrobca GPU / HDD rigov a predajca ASIC minerov

#2 Na trhu už od @2015

 • istota pri nákupe / reklamáciách / pozáručnom servise
 • bohaté skúsenosti so zostavovaním GPU rigov / výberom komponentov a ASIC minerov
 • všetko vďaka rokom testovania – vieme, čo sa oplatí, akú reálnu životnosť majú konkrétne modely / minere od konkrétnych výrobcov, ich kvality, nedostatky..

#3 Možnosť osobného odberu minerov a PLATBA na Mieste

#4 Sme jediný predajca, ktorí ti povie NEKUPUJ TO!

Uvedomujeme si, že krypto trh je stále veľmi malý, no rastie rýchlo. Preto počet nováčikov počas bullrunu rastie exponenciálne. A uvedomujeme si, že množstvo týchto začiatočníkov pred kúpou minera nevie o všetkom, o čom by vedieť mali. No my nemáme srdce im o týchto informáciách pri objednávke nepovedať. Aj za cenu toho, že objednávku zrušia (čo aj väčšinou zrušia).

Odporúčame vždy proste len to, čo sa nazoaj oplatí. Aj za cenu, že prichádzame o zisky.

Desiatky ľudí si zažilo, že sme ich doslova od nákupu minerov odovorili úplne, resp. prehovorili na lacnejší model.

Napr.:

 • GPU rigy: Pre začiatočníka to nie je ten najlepší spôsob na ťažbu. GPU sú totiž omnoho náročnejšie na správu, resp. na opravu pri poruchách – potreba vedieť programovať, vyznať sa v IT, harwéri .. Preto sme takto odhovorili už desiatky začiatočníkov. Mnoho z nich si nakoniec kúpilo ASIC miner, no viac ako polovica nekúpila ani pôvodný GPU rig, ani ASIC miner = strata pre nás.
 • Ethereum: marec 2021 – jún 2021: ETH prešlo  za posledné mesiace masívnym rastom (z cca 300 až na 4000 USD). Zisky z ťažby ETH tak vyleteli do nebies a ľudia preto nakupovali ETH ASIC minere (A10 500, A10 720 ..) ako teplé rožky (v danom čase najpredávanejšie minere na trhu). Málokto ale vedel (ani pokročilí ťažiari), že už o 3 mesice (júl 2021) zisky z ťažby ETH poklesnú o 30-50% (kvôli novému ETH protokolu – EIP 1559). A málokto vedel, že cca do 6-18 mesiacov by ťažba ETH mala skončiť úplne (aj na GPU aj na ASIC mineroch). Keďže u nás každú prijatú objednávku potvrdzujeme telefonicky, nedalo nám aby sme o tom ľudom nepovedali. Objednávka za objednávkou .. Jeden ETH Asic miner za druhým .. A radom sme takto prišli naozaj o DESIATKY OBJEDNÁVOK! A väčšina ľudí si iný miner nekúpila, pretože pri ostatných kryptomenách boli zisky nižšie až o 30-40%. Tie nikto nechcel = strata pre nás.
 • Antminer L7 (Dogecoin). V momente vypustenia L7 do predaja (7/2021) bola cena minera cca 12800€ + dph. Miner ale pri ťažbe Dogecoinu zarábal až cca 39 000€ ročne. Obrovské zisky. Ľudia sa po ňom išli pozabíjať. Dogecoin je ale shitcoin s nulovou technológiou a žiadnou budúcnosťou. Jeho cena ale na pár mesiacov vyletela (len vďaka Elon Muskovi), čím aj zisky z ťažby na pár mesiacov vystúpali na naozaj vysoké čísla. Avšak s obrovským rizikom do budúcna. Rizikom, že cena DOGE sa prepadne naspäť tam, kam patrí (a tým aj zisky z ťažby). Začiatočníci ale neriešia nejakú technológiu a to, kde bude kryptomena a zisky z ťažby o 1-2-3 roky. Väčšina sa pozerá len dnešné čísla. A tie boli pri Dogecoine naozaj obrovské, preto aj cena minera nadhodnotená o cca 60%. Od objednávky sme takto odhovorili množstvo ľudí (aj keď Antminer L7 bol v tom čase najdrahší miner na trhu = najvyšší zisk z predaja pre nás).

Celkovo sme takto odmietli presne už 27 oficiálne vytvorených objednávok (presne na 43ks minerov) v hodnote presne 550 970€)

+ Navyše k tomu odhovorili desiatky ľudí (ktorý zatiaľ oficiálne objednávku nemali).

 • Z toho si nejaký iný miner objednala ani nie polovica ľudí (a vo väčšine prípadov lacnejší miner).
 • Strata ziskov pre nás, no pokojný spánok a spokojný zákazník 🙂

#5 Napojenie a Spustenie minerov od Nás ZADARMO

#6 Garantujeme Najnižšiu CENU ASICov v celej EU!

#7 možnosť HOUSINGU (2 datacentrá) – ušetríś tisíce eur na elektrine

#8 Záruka až 2 ROKY (namiesto štandardných 6 mesiacov)

#9 Osobný prístup, ktorý žiaden iný dodávateľ neposkytuje!

 • s každým klientom sme osobne v kontakte
 • pomôžeme, vysvetlíme, ukážeme pred / počas / aj po nákupe minerov
 • ktorý sa oplatí / ktoré radšej nekupovať / Kedy do miningu vôbec Neinvestovať
 • kalkulácia ziskov na mieru pre teba, ukážky, vysvetlenie, inštruktáže k nastaceniam, ovládaniu ..

#10 Pomoc Začiatočníkom

 • Vzdelávacie kurzy a návody na založenie búrz, peňaženiek, prečo do ťažby neinvestovať, prečo áno, ako to funguje ..
 • Zadarmo aj Platené

#11 Obrovská ponuka desiatok minerov

 • Na rôzne kryptomeny / Od rôznych výrobcov
 • Od lacnejších domácich až po veľké korporátne minere

#12 Komplexné riešenia pre Privátnych Investorov

 • výstavba datacentier, kontajnere, elektroinštalácia, chladenie
 • HW, SW zabepečenie, správa, monitoring, softwérové riešenia na mieru

Podpora

Pre Otázky nás Kontaktuj:

v Live Chate / na Facebook stránke / Emailom

Všeobecné Otázky:

Ťažba, Kryptomeny, Minere, Housing, Datacentrá ..

📩 support@ako-tazit-kryptomeny.sk

 

Objednávky a Reklamácie:

📩 produkty@ako-tazit-kryptomeny.sk

📞 +421 949 691 788

 

 

Ekonomické Oddelenie:

📩 ekonomicke@ako-tazit-kryptomeny.sk

📞 +421 944 705 646

 

Technické Problémy:

Na webe / Pri registrácii / Objednávke  Stiahnutí materiálov:

📩 technicke@ako-tazit-kryptomeny.sk

📞 +421 949 835 854

Napájanie / Výpadky Minerov:

📩 likavec@ako-tazit-kryptomeny.sk

📞 

www.ako-tazit-kryptomeny.sk

  Ako-Tazit-Kryptomeny.sk

@2017-2020

Mining: 2015-2020