KryptoKurz pre začiatočníkov

Komplexný SPRIEVODCA ŤAŽBOU pre Začiatočníka

ASIC? GPU? HDD miner? Prenájom? Aké sú ZISKY? Ceny Minerov?

Oplatí sa Vôbec Ťažiť? Kde, Ako Začať? Ako Postupovať?

VŠETKO o MININGU. Komplet Všetko! 130€  70€

15x Prečo Neinvestovať ANI CENT+15x Prečo sa to Fakt Oplatí.
Nečakané závery zo 4 rokov investovania.

CENNÍK Minerov: GPU / ASIC/ HDD miner + Prenájom + Housing

Bitcoin a Kryptomeny : Ako začať?

Aj teba, rovnako ako 63 miliónov užívateľov po celom svete, kryptomeny zaujali, no nevieš ako začať, ako nakúpiť Bitcoin a ako to celé funguje? Počet užívateľov kryptomien len za posledný rok stúpol 2-násobne, pričom kryptomeny stále využíva menej ako 1% svetovej populácie. Za 11 rokov existencie stihol Bitcoin narásť z každého investovaného 1€ na hodnotu 900 000€. Kam sa Bitcoin dostane za ďalších 11 rokov, keď kryptomeny bude využívať 2% , 5% či 10% svetovej populácie?

Najlepší čas, kedy začať bol pred 11 rokmi, druhý najlepší čas je DNES, práve teraz.

Ako začať s Bitcoinom?

Klamal by som, ak by som povedal, že začať a nakúpiť prvé kryptomeny je pre začiatočníka jednoduché. Nie je. Sám som sa pred 28 mesiacmi poučil a draho zaplatil spolu vyše 430€, za hlúpe chyby, ktoré robí 93% začiatočníkov. Prečo? Pretože mi chýbali skúsenosti a informácie.

Už len to, na akej burze kryptomeny nakupovať, ma stálo cez 60€, ktoré som na poplatkoch za prvé 2 mesiace zaplatil. Prečo? Pretože som ani len netušil, že kryptomeny môžem nakúpiť aj bez poplatkov.

Po 28 mesiacoch skúseností s kryptomenami a desiatkách neustále sa opakujúcich otázok od kamarátov ale aj fanúšikov z Instagramu, mi skrzla myšlienka pomôcť každému začiatočníkovi, tak aby každý, kto o kryptomenách nevie absolútne nič, dokázal úplne jednoducho začať, investovať a zarábať. Vznikol KryptoKurz pre začiatočníkov.

 

Ak patríš, do 1 z týchto 5 skupín:

 

1, Ešte Premýšľam, či sa vôbec Oplatí s Krypto Začať?

2, Premýšľam, či Začať Ťažiť alebo Radšej Nakúpiť?

3, Chcem už Nakúpiť / Obchodovať Krypto. Kde, Ako Začať, Čo sa Oplatí?

4, Zaujíma ma Ťažba. Aké sú zisky? Čo sa Oplatí?

5, Nejaké Kryptomeny už mám Nakúpené ale Veľmi sa Nevyznám.

 

Ak patríš do 1 z týchto skupín a teda si Začiatočník, môžeš prejsť na druhú podstránku, kde máme pre Začiatočníkov kopec … FAKT Dôležitých a Veľmi Cenných materiálov ZADARMO!

KryptoKurz pre začiatočníkov

KryptoKurz je všetko to, čo hľadáš, ak chceš s kryptomenami začať už od 1 €, no nevieš ako nato. 39 mesiacov naších skúsenosti som pretavil do kurzu, kde ťa ako za ručičku prevediem od teórie, až po presné návody na založenie peňaženky, burzy, nákupu kryptomien od 1€ bez poplatkov. kam presne kliknúť, aké políčko vyplniť, tak že to zvládne aj 5 ročné decko.

 

Vieš o Kryptomenách všetko alebo našli by sa nejaké otázky? To, znamená, že zatiaľ ešte nemáš dostatok skúsenosti a znalostí? 

Keď si začínal so šoférovaním auta, aké to bolo? Boli tam chyby? Ako Začiatočník v Kryptomenách, je možné, že aj tu urobíš chyby? Vieš, aké všetky chyby môžeš urobiť?

Ak to nevieš, je možné, že ich zopakuješ ako každý začiatočník? Koľko ich je? 1, zopár či desiatky chýb? 

Urobiť chybu pri investovaní znamená zarobiť alebo prerobiť? Koľko by ti mohli prerobiť? Zopár desiatok, stoviek, tisícov eur, alebo celý účet?

Bolo by dobré NESKÚŠAŤ, ale ísť hneď od Začiatku na ISTOTU? To všetko v KryptoKurze.

Informácie, za ktoré som ja zaplatil chybami cez 430€, môžeš mať ty za pár drobných.

Slová 194 spokojných zákazníkov hovoria za všetko.

PS: Pozri si desiatky ďalších recenzií na našom Instagrame a presvedč sa sám.

 

 

DÔLEŽITÉ! Asi si hovoríš, že … krypto zvládneš aj sám. Si múdry, šikovný… To ti verím. Aj ja som bol. Trh bol ale chytrejší. Vieš aké DESIATKY drahých CHÝB väčšina Začiatočníkov v Kryptomenách OPAKUJE? Pozri si ich tu.

Čo je natom najhoršie? Nevieš, čo nevieš. Zatiaľ si neuvedomuješ, aké všetky chyby vôbec môžeš spraviť a koľko ťa to môže stáť. Chyby, ktoré sa môžu prejaviť hneď, do týždňa alebo až o 2 roky. To sa dozvieš, až keď na nich prerobíš. Alebo si ich pozri cez tlačidlo vyššie. ZADARMO.

KryptoKurz : Čo všetko sa naučíš?

KryptoKurz obsahuje krok-za-krokom návody, kde ťa ako za ručičku prevediem od základnej teórie, cez praktické návody na registráciu peňaženky, burzy, 2FA proti hackerom ….

…kam presne kliknúť, aké konkrétne okienko vyplniť, tak že to zvládne aj 5 ročné decko, až cez konkrétne stratégie obchodovania, tipy a rady akým drahým školáckym chybám sa vyhnúť, až po nákup tých konkrétnych kryptomien s potenciálom až 40X rastu do 1,5 roka.

 

Kurzom Ušetríš Stovky Eur. Ako to myslíme?

Už len 1 informácia z Kurzu ti vie ušetriť stovky eur. Ako to myslíme? Myslíš, že existuje 1 alebo viacero spôsobov ako Krypto Nakúpiť? Myslíš, že všetky sú bez poplatkov? Okrem bežných poplatkov za nákup poznáš aj nejaké iné? Počul si už o ceznočných poplatkoch? Skrytých poplatkoch (horší kurz)? O komisiách? Ak o nich nevieš, je možné, že ich zaplatíš?

 

Keďže, chceš krypto nakúpiť, očakávaš, že bude rásť? O koľko? 10x? 20x? 40x? Do 2, 3 rokov? Môže tak mať tvojich len 20€ DNES zaplatených na poplatkoch o 2 roky hodnotu 200€, 400€? 800€? To je tvoj UŠLÝ ZISK. A akú hodnotu by mali o rokov či 10 rokov?

Bolo by dobré vedieť, kde nakupovať namiesto 6% poplatku, s poplatkom len 0,016%? Vedelo by ti to ušetriť pár desiatok, pár stoviek eur?

 

Čo ak ti hacknú účet, pretože nevieš ako kryptomeny bezpečne uložiť? Čo ak pôjdeš na burzu bez licencií, ktorá ti po 2 rokoch zarábania nevyplatí tvoj vklad ani zisk? Čo ak nakúpiš kryptomeny, ktoré budú klesať na hodnote? 86% ľudí na burze prerába. Ak nemáš presné stratégie ako zarobiť, budeš proste prerábať..

 

Bolo by dobré NESKÚŠAŤ čo Funguje, čo nie, ale vedieť o DRAHÝCH Začiatočníckych CHYBÁCH už vopred, VYHNÚŤ sa im a UŠETRIŤ zopár stoviek?

Bolo by dobré NAMIESTO SKÚŠANIA, vedieť AKO presne na Krypte ZARÁBAŤ aj bez Skúsenosti, Ktoré krypto Nakúpiť s Potenciálom rastu 40x a Hneď od Začiatku využívať stratégie, ktoré sú 4-rokmi overené, ktoré fungujú a ktoré zarábajú? Aj toto nájdeš v Kurze.

 

Požiadaj o NEZÁVÄZNÉ Podrobnosti o KryptoKurze 2.0

 

 

Alebo Prejdi Rovno k Objednávke

Kurz bude Veľmi Drahý, pre tých, ktorí si ho Nekúpia!

Prečo? Pretože:

• Budeš opakovať tie isté DRAHÉ Chyby ako 93% začiatočníkov.

• Tie najdrahšie informácie sú tie Zadarmo (z internetu)!

• Neskúšaj šťastie, kedy, aké kryptomeny a na akej burze nakúpiť a kedy predať.

• Môžeš získať SPRIEVDOCU touto DŽUNGĽOU a využi znalosti, stratégie, návody, ktoré sú rokmi overené, ktoré fungujú a ktoré proste Zarábajú!

• Znalosti, ktoré som ja v mojich začiatkoch v sept. 2016 nemal možnosť získať (žiadne kurzy neexistovali).

Preto som sa musel učiť na vlastných chybách a preto som prerobil vyše 430€ na hlúpych chybách (aj keď kryptomeny medzitým narástli o 65%).

• Kurz ti UŠETRÍ stovky eur na chybách, ktorým sa vyhneš a ZAROBÍ, vďaka postupom a stratégiam, ktoré už sú overené!

• 39 mesiacov naších skúsenosti, presne ako šite na mieru pre Začiatočníka.

• Informácie, ktoré na INTERNETE nenájdeš!

 

 

Alebo, ak patríš, do 1 z týchto 5 skupín, môžeš si najprv pozrieť materiály pre Začiatočníkov ZADARMO:

 

1, Ešte Premýšľam, či sa vôbec Oplatí s Krypto Začať?

2, Premýšľam, či Začať Ťažiť alebo Radšej Nakúpiť?

3, Chcem už Nakúpiť / Obchodovať Krypto. Kde, Ako Začať, Čo sa Oplatí?

4, Zaujíma ma Ťažba. Aké sú zisky? Čo sa Oplatí?

5, Nejaké Kryptomeny už mám Nakúpené ale Veľmi sa Nevyznám.

 

Ak patríš do 1 z týchto skupín a teda si Začiatočník, môžeš prejsť na druhú podstránku, kde máme pre Začiatočníkov kopec … FAKT Dôležitých a Veľmi Cenných materiálov ZADARMO!

 

„Najlepšia príležitosť nakúpiť Bitcoin bola v deň jeho vzniku, druhá najlepšia je presne dnes-práve teraz!“

 

Expert na Kryptomeny

Ak máš otázky, kontaktuj nás na:

 

 support@ako-tazit-kryptomeny.sk

 Facebook stránke

 Live Chate

 

Hodnotenie Užívateľov
Hodnotenie Autora
1star1star1star1star1star
Hodnotenie užívateľov
5 based on 4 votes
Značka
KryptoKurz
Názov
KryptoKurz pre začiatočníkov