Trezor Bitcoin Wallet

Ktorý Miner kúpiť? Ako ho napojiť? Čo dokúpiť? Kde dostávam Zisky?

8x Prečo do Ťažby ANI CENT +8x Prečo sa to Oplatí

notee
Cena BTC v októbri 2025?

Hardvérová Peňaženka na Kryptomeny – Trezor

Bitcoinová Peňaženka (wallet) Trezor je považovaná za najbezpečnejšiu peňaženka na kryptomeny na svete. Ide o fyzické zariadenie (akýsi USB kľúč) na ochranu tvojich digitálnych mien.

Tento špičkový šifrovací trezor uchováva súkromné kľúče (private key) tvojej wallet mimo online prostredia, čim je tvoja peňaženka v maximálnom bezpečí, chránená pred hackermi a odcudzením tvojich kryptomien.

S Trezorom máš preto 100% bezpečnosť, že k tvojím kryptomenám sa nikdy v živote žiaden hacker nedostane.

 

trezor bitcoin wallet - najbezpečnejšia peňaženka na kryptomeny

 

 

Zariadenie je prepojiteľné s počítačom len pomocou USB kábla, vyhýba sa teda akémukoľvek online internetovému prostrediu, čím sú dôležité digitálne kľúče chránené pred hackermi či vírusmi. Práve preto sa Trezor – hardware wallet považuje za najbezpečnejšiu Bitcoinovú peňaženku.

Trezor je použiteľný priamo s TREZOR WALLET a mnoho ďalšími peňaženkami na rôzne kryptomeny (napr. Mycelium či Electrum).

Použitie

Všetky informácie o vykonávaných transakciách sa zobrazujú priamo na displeji. Potvrdzovanie úkonov prebieha takisto priamo užívateľom, pomocou tlačidiel. Izolovaním sa od internetového prostredia sú absolútne chránené pred útokmi hackerov čí softwérovými útokmi prostredníctvom keyloggerov. Keylogger je software, ktorý zaznamenáva údery jednotlivých klávesov.

Trezor Peňaženka – Vlastnosti:

Trezor- Bitcoin peňaženka

  • OLED displej 128 x 64 px
  • OS:  Windows, OS X, Linux
  • prepojenie s PC cez USB micro kábel
  • 100% ochrana pred keyloggermi
  • Záloha – obnovenie údajov v prípade straty
  • Verzia: black / white

Podporované Kryptomeny

Trezor wallet neustále rozširuje portfólio podporovaných digitálnych mien. Zoznam kryptomien:

  • Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold
  • Expanse, UBIQ, NEM, Namecoin, Dogecoin
  • Ethereum Classic a Ethereum vrátane ERC20 tokenov

ERC20 tokeny sú novovznikajúce kryptomeny, ktoré sú postavené na Blockchaine kryptomeny Ethereum. Aktuálne ide o viac ako 60 rôznych tokenov. Zoznam všetkých ERC20 tokenov, ktoré Trezor Wallet Podporuje.

Trezor – Kde Kúpiť?

Táto Hardwérová peňaženka na kryptomeny je aktuálne naskladnená na predaj.

Cena: 55€

Trezor Wallet – Vznik Spoločnosti

Trezor – bitcoinová peňaženka vznikla ako nápad v susednom Česku. Zakladateľom bolo pred pár rokmi ukradnuté veľké množstvo Bitcoinov, čo ich frustrovalo natoľko, že sa rozhodli vytvoriť vlastné zariadenie, vďaka ktorému by mohli mať všetky Bitcoiny uložené s maximálnou bezpečnosťou, chránené pred odcudzením.

Spoločnosť SatoshiLabs spustila predaj prvého modelu a zožala veľký úspech. Zariadenie dnes používajú milióny ľudí po celom svete.