Trezor Bitcoin Wallet

Hardvérová peňaženka na kryptomeny – Trezor

 

Bitcoinová wallet Trezor je azda najbezpečnejšia peňaženka na kryptomeny. Ide o fyzické zariadenie (akýsi USB kľúč) na ochranu vašich digitálnych mien. Tento špičkový šifrovací trezor uchováva súkromné kľúče (private key) tvojej wallet mimo online prostredia, čim je tvoja peňaženka v maximálnom bezpečí, chránená pred ukradnutím kryptomien.


SLEDUJ všetky novinky aj na našom FACEBOOKU


trezor bitcoin wallet - najbezpečnejšia peňaženka na kryptomeny

 

Zariadenie je prepojiteľné s počítačom len pomocou USB kábla, vyhýba sa teda akémukoľvek online internetovému prostrediu, čím sú dôležité digitálne kľúče chránené pred hackermi či vírusmi. Práve preto sa Trezor – hardware wallet považuje za najbezpečnejšiu Bitcoinovú peňaženku.
Trezor je použiteľný priamo s TREZOR WALLET a mnoho ďalšími peňaženkami na rôzne kryptomeny (napr. Mycelium či Electrum).

 

skontrolovať dostupnosť

Použitie

Všetky informácie o vykonávaných transakciách sa zobrazujú priamo na displeji. Potvrdzovanie úkonov prebieha takisto priamo užívateľom, pomocou tlačidiel. Izolovaním sa od internetového prostredia, sú absolútne chránené pred útokmi hackerov čí softwérovými útokmi prostredníctvom keyloggerov. Keylogger je software, ktorý zaznamenáva údery jednotlivých klávesov.

 

Trezor- Bitcoin peňaženka

Trezor – vlastnosti

OLED displej 128 x 64 px

OS:  Windows, OS X, Linux

prepojenie s PC cez USB micro kábel

100% ochrana pred keyloggermi

Záloha – obnovenie údajov v prípade straty

Verzia: black / white

 

Podporované kryptomeny

Trezor wallet neustále rozširuje portfólio podporovaných digitálnych mien. Zoznam kryptomien:

Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Expanse, UBIQ, NEM, Namecoin, Dogecoin, Ethereum Classic a Ethereum vrátane ERC20 tokenov – tokeny, ktoré sú implementované v sieti Ethereum. Aktuálne ide o viac ako 60 tokenov. Zoznam všetkých ERC20 tokenov.  

 

Táto HW wallet na kryptomeny je aktuálne naskladnená na predaj. Cena sa pohybuje na úrovni 105€.

nakupovať

 

Vznik

Trezor – bitcoinová peňaženka vznikla ako nápad v susednom Česku. Zakladateľom bolo pred pár rokmi ukradnuté veľké množstvo Bitcoinov, čo ich frustrovalo natoľko, že sa rozhodli vytvoriť vlastné zariadenie, vďaka ktorému by mohli mať všetky Bitcoiny uložené s maximálnou bezpečnosťou, chránené pred odcudzením. Spoločnosť SatoshiLabs spustila predaj prvého modelu a zožala veľký úspech. Zariadenie dnes používajú milióny ľudí po celom svete.

 

 


Crypto – Mining na mieru                                   support@ako-tazit-kryptomeny.sk                                      ©2017-2018

  

Zhrnutie
Hodnotenie Autora
1star1star1star1star1star
Hodnotenie užívateľov
no rating based on 0 votes
Značka
Trezor
Názov
Trezor - Bitcoin peňaženka
Cena
EUR 105
Dostupnosť
Available in Stock