Ťažba s garantovaným ziskom – GARANT 20

Ktorý Miner kúpiť? Ako ho napojiť? Čo dokúpiť? Kde dostávam Zisky?

8x Prečo do Ťažby ANI CENT +8x Prečo sa to Oplatí

notee
Cena BTC v októbri 2025?

Zmlúvna ťažba kryptomien – GARANT 20%

Produkt GARANT20 poskytuje možnosť zmluvnej ťažby kryptomien s garantovaným ročným profitom. Ide o lukratívny spôsob, ako zhodnotiť finančné prostriedky, bez akýchkoľvek starostí, bez akýchkoľvek znalosti v oblasti kryptomien či ich tažbe. Produkt ponúka zmluvne garantovaný ročný zisk mnohonásobné vyšší ako v prípade bankového sektora, práve vďaka lukratívnosti miningu kryptomien.


SLEDUJ všetky novinky aj na našom FACEBOOKU


GLOCIN - zmluvná ťažby kryptomien s garantovaným výnosom

 

Produkt GARANT je realizovaný Českou technologickou spoločnosťou Global Commodity Investments s pobočkou pre Slovenskú a Českú republiku v meste Frýdek-Místek ( 8. pěšího pluku 2173 ).

Lokalita ťažobných fariem je situovaná na Slovensku v hlavnom meste Bratislava a takisto Trnava, kde spoločnosť do dátového centra odoberá elektrickú energiu priamo z neďalekej jadrovej elektrárne za pomerne lukratívnych podmienok. 

 

Podmienky produktu

Trvanie kontraktu: 24 mesiacov

Garantovaný ročný zisk: Fixne stanovený

Vyplácanie: Mesačne

Prenájom: 250 € za každý ťažobný blok)

Forma právneho vzťahu: Zmluva

 

 

Garancia výnosu

Ak sa pýtaš ako je možné zmluvne garantovať ročný výnos z ťažby kryptomien, odpoveď je jednoduchá.

1. Ťažba kryptomien je vysoko zisková príležitosť, kde je možné dosahovať ziskovosť z ťaženia vo výške desiatok percent nie ročne, ale mesačne. Trh kryptomien je ale samozrejme vysoko volatilný aj preto je v rôznych obdobiach, ťažba určitých kryptomien ziskovejšia omnoho viac ako iných. 

Práve preto firma GLOCIN už v roku 2013 upriamila svoju pozornosť hlavne na vývoj jedinečného softvéru, ktorý dokáže v reálnom čase analyzovať celý trh a prepínať ťažobné zariadenia na ťažbu tých najziskovejších kryptomien na trhu a tým aj garantovať ročný výnos pre svojich klientov.

2.  Produkt GARANT je zastrešený zmluvou zostavenou podľa zákona č. 89/2012 Sb., Českého občianského zákonníka, čím sú obe strany obchodnej zmluvy viazané obchodno-právnymi vzťahmi.

3. Prenájom výkonu plynie z fyzického hardwéru 

 

Zmluvy, presné podmienky, čísla a ostatné špecifikácie Ti radi poskytneme v správe alebo priamo na osobnom stretnutí.

Neváhaj nás kontaktovať na našej Facebookovej stránke alebo mailom