Bitwise spúšťa indexový fond NFT pre akreditovaných investorov

Bitwise spúšťa indexový fond NFT pre akreditovaných investorov

Ktorý Miner je najlepší? A ktoré nekupovať? Ako ho napojiť? Čo treba dokúpiť? Aký Internet treba? Čo hluk / chladenie? Kde dostávam zisky? Oplatí sa to vôbec?

8x Prečo do Ťažby ANI CENT +8x Prečo sa to Oplatí

Cenník Minerov

notee
Cena BTC v októbri 2025?

Akreditovaní investori môžu teraz investovať do niektorých z najhodnotnejších svetových nezameniteľných tokenov a umeleckých zbierok prostredníctvom indexového fondu Bitwise Blue-Chip NFT.

V snahe demokratizovať prístup k nezameniteľným tokenom, umeleckým zbierkam a iným digitálnym aktívam, ktoré majú hodnotu pre široké masy, Bitwise Asset Management spustila 16. decembra svoj nový indexový fond.

Podľa oznámenia je Bitwise Blue-Chip NFT Index Fund navrhnutý tak, aby umožnil akreditovaným investorom investovať do veľkých nezameniteľných tokenov a umeleckých zbierok.

Odvetvie NFT explodovalo v roku 2021. Maloobchodníci na celom svete nakúpili CryptoPunks (je nezameniteľná zbierka tokenov) v hodnote miliónov dolárov, čím prilákali inštitucionálnych a akreditovaných investorov. V treťom štvrťroku 2021 objemy obchodov NFT po prvýkrát prekročili 10 miliárd USD.

Kryptofirma uviedla, že Bitwise Blue-Chip NFT Index Fund je teraz k dispozícii kvalifikovaným investorom na upisovanie súkromného umiestnenia. Minimálna investícia je stanovená na 25 000 USD. Keď hovoril o novom vývoji, CIO spoločnosti Bitwise Matt Hougan uviedol, že:

„Nové hranice v umení sú zriedkavé. Úplne nové umelecké médiá sú ešte zriedkavejšie,“ povedal CIO Bitwise Matt Hougan a dodal, že NFT sa objavili ako prvé digitálne natívne médium pre vlastníctvo umenia a zberateľských predmetov, „s obrovským potenciálom pre význam, hodnotu a využitie v našom čoraz digitálnom svete.“

Bitwise spustil v roku 2021 niekoľko nových krypto produktov, aby uspokojil rastúci dopyt v dôsledku rýchlo sa meniaceho odvetvia digitálnych aktív. Spoločnosť oznámila debut svojho fondu Crypto Industry Innovators burzovo obchodovaného fondu (ETF) v máji 2021.

V júli veľkí americkí inštitucionálni investori prispeli 70 miliónmi dolárov správcovi kryptoindexového fondu s cieľom posilniť jeho súvahu a zdvojnásobiť počet zamestnancov.
Zdroj: https://cointelegraph.com/