Spoločnosť Elrond presúva svoju pozornosť na metaverse

Spoločnosť Elrond presúva svoju pozornosť na metaverse

Ktorý Miner je najlepší? A ktoré nekupovať? Ako ho napojiť? Čo treba dokúpiť? Aký Internet treba? Čo hluk / chladenie? Kde dostávam zisky? Oplatí sa to vôbec?

8x Prečo do Ťažby ANI CENT +8x Prečo sa to Oplatí

Cenník Minerov

notee
Cena BTC v októbri 2025?

Vývojár technológie blockchain Elrond oznámil, že sa predefinuje na novú značku so zameraním na metaverse.

Spoločnosť bude postupovať pod novým názvom MultiversX s uvedením troch nových produktov zameraných na metaverse. xFabric, xPortal a xWorlds sú tri nové nástroje, ktoré stoja za rebrandingom a ktorých cieľom je pomôcť tvorcom a používateľom metaverse.

Nástroje zahŕňajú portál metaversa, držiteľa digitálnych aktív, nástroje pre tvorcov a modul nasaditeľného blockchainu.

Beniamin Mincu, generálny riaditeľ spoločnosti MultiversX, sa pre Cointelegraph vyjadril, že nový rebranding bude prínosom pre digitálnu aj fyzickú realitu:

“Teraz sme v pozícii, keď môžeme vytvoriť širšiu cestu k rastu, prijatiu a užitočnosti, a to pre reálny svet aj metaverziu.”

MultiversX tvrdí, že plánuje naďalej stavať na komunite a základoch, ktoré už Elrond Network vytvorila, ako sú existujúce technológie a ekosystém. Mincu povedal, že komunita Elrond vždy podporovala nový vývoj:

“Aby ste vytvorili majstrovské dielo, musíte sa na svet pozerať inak a robiť odvážne ťahy. Komunita vždy ocenila, keď sme urobili obrovské skoky vpred.”

Začiatkom tohto roka Národný inštitút pre výskum a vývoj v oblasti informatiky v rumunskej Bukurešti oznámil, že bude používať blockchain Elrond na vývoj decentralizovaného doménového systému a trhu NFT.

Tento nový obrat smerom k metaversu zo strany spoločnosti Elrond prichádza v čase, keď sa rovnakým smerom presúvajú aj mnohé značky, siete a dokonca aj jednotlivci.

Napriek nedávnym správam o nízkom počte zapojení do metaverse sa spoločnosti naďalej hromadia. Nedávno Meta a Microsoft priniesli do metaversa aplikácie Office 365 a nórska daňová agentúra otvorila kanceláriu v Decentralande, aby oslovila mladšie generácie.

Správa DappRadar za 3. štvrťrok odhalila, že blockchainové hry a metaverzálne projekty spolu získali v období od júla do septembra 1,3 miliardy dolárov v investíciách rizikového kapitálu. Podľa tej istej správy tvorili projekty metaverse infraštruktúry viac ako 36 % investícií za tento štvrťrok.

Vývojári v celom priestore Web3 tiež zvýšili svoju metaverse hru s novými technológiami s cieľom vytvoriť lepšie digitálne prostredie pre používateľov.


https://cointelegraph.com/